Stylizacja Paznokci

  • Manicure japoński

Polega na wcieraniu pasty zawierającej substancje odżywiające i wzmacniające płytkę paznokci, a także nadaje wyjątkowy blask różowej perły krzemionkę z Morza Japońskiego, pyłek pszczeli, keratynę, witaminę A+E. Manicure nadaje się do łamliwych, rozdwajających się paznokci.  Manicure japoński stosowany jest jako ratunek na zniszczoną płytkę paznokci. Cena za manicure 50 zł

  • Manicure hybrydowy

Metoda ta polega na stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się specjalny lakier utwardzany w lampie UV. Łączy wiele zalet lakieru tradycyjnego, masy żelowej i akrylowej. Ta unikalna receptura preparatu sprawia, że manicure hybrydowy utrzymuje się  przez 2-3 tygodnie. Paznokcie lśnią, lakier nie odpryskuje się i jest odporny na uszkodzenia. Każda kobieta marzy aby jej dłonie wyglądały pięknie i nieskazitelnie. Cena manicure hybrydowy 50 zł, zdjęcie 10 zł, zdobienie na 1 paznokciu 5 zł.

  • Manicure podstawowy

Polega na stylizacji paznokci , w której wykorzystuje się zwykły lakier, utwardzony super trwałym utwardzaczem. Paznokcie są błyszczące, pięknie opiłowane (kształt paznokci oraz kolor lakieru dobierany według życzenia klienta). Skórki wycinane są cążkami, które sterylizowane są przed każdym użyciem. Dłonie po wykonaniu manicuru podstawowego są piękne i zadbane.

Cena manicure podstawowy z pomalowaniem 30zł – 35zł.

  • Pedicure